Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Zbadaj Się Intymnie

W ramach inicjatywy darmowych konsultacji w REFEMA CLINIC każda zgłaszająca się osoba będzie mogła skorzystać z konsultacji z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej z rozszerzonym pakietem (bezpłatne badanie USG), a także spotkać się ze specjalistką.

Pacjentki i Pacjenci będą mogli się umówić na konsultację drogą telefoniczną lub bezpośrednio w Klinice. Wszystkie informacje można znaleźć w ulotce

Akcję kierujemy do:

  • kobiet i mężczyzn na każdym etapie życia
  • osób poruszających się na wózkach


Z perspektywy działań REFEMA CLINIC, to niezmiernie ważna inicjatywa – naszym marzeniem jest, aby zarówno kobiety, jak i mężczyźni  zgłaszali się do Kliniki na jak najwcześniejszym etapie problemu urologicznego lub uroginekologicznego. By przełamali lęk, niepokój, czy uczucie zawstydzenia i podarowali sobie szansę na zdrowe i aktywne życie. Konsultacja daje szereg możliwości – zaplanowania i wdrożenia skutecznej fizjoterapii oraz objęcia kobiet i mężczyzn kompleksowym wsparciem!

Image
Image

W #ZbadajSięIntymnie zaangażowaliśmy osoby z niepełnosprawnościami w myśl idei „nic o nas bez nas”. Ambasadorką inicjatywy jest Pani Kamila Dratkowicz. Kobieta pełna pasji, poruszająca się na wózku aktywnym, dzieląca się swoim doświadczeniem na http://hypogenek.blogspot.com/

Ma to dla nas szczególne znaczenie, gdyż w województwie łódzkim ta grupa Pacjentów i Pacjentek do tej pory nie mogła liczyć na profesjonalną opiekę fizjoterapeuty uroginekologicznego. Wychodzimy zatem na przeciw oczekiwaniom wielu kobiet i mężczyzn, wierząc, że spotkanie z fizjoterapeutką wprowadzi ich w pełny proces terapii i uwolni od dotychczasowych problemów zdrowotnych i dyskomfortu.

Posłuchaj audycji w Radio Łódź:
Image

Klinika jest dostosowana do potrzeb osób poruszających się na wózkach (parking, winda, specjalnie zaprojektowana recepcja, gabinet), a Zespół REFEMA CLINIC przygotowany jest do profesjonalnego wsparcia Pacjentów na każdym etapie: od pierwszego kontaktu z recepcją do konsultacji i badania w gabinecie specjalisty.

Partnerzy akcji:

Image

FUNDACJA AKTYWNEJ REHABILITACJI “FAR” REGION ŁÓDZKI

Fundacja swoją działalnością skutecznie wypełnia lukę między szpitalem, a domem umożliwiając wózkowiczom szybszy powrót do czynnego życia. Uczy ludzi z uszkodzeniem rdzenia kręgowego, jak poruszając się na wózku prowadzić normalne życie, realizować marzenia i osiągać cele, do których dążyli przed wypadkiem.

Image

LeviCare Sp. z o.o.

Firma LeviCare jest polskim producentem i dystrybutorem podnośników oraz akcesoriów ułatwiających opiekę nad osobami niepełnosprawnymi. Firma LeviCare pomogła już tysiącom klientów na terenie Polski, ale także za granicą. Wszystkie produkty oferowane przez LeviCare są starannie testowane i sprawdzane, tak aby wykazywały się najwyższą jakością europejską. Więcej informacji na: www.levicare.pl

Dodatkowo poprzez podstronę akcji #ZbadajSięIntymnie będzie można zapoznać się z materiałami dotyczącymi problematyki nietrzymania moczu, bólu w obrębie miednicy mniejszej, postępowania przed i po zabiegach urologicznych i ginekologicznych oraz dowiedzieć się więcej o kompleksowej opiece i terapii przed i po porodzie, którą oferujemy Pacjentkom i Pacjentom zmagającym się z codziennym dyskomfortem uroginekologicznym.

Zapraszamy!

U nas nie ma tematów tabu!

Zadzwoń: +48 695-455-900

WSPIERAMY KOBIETY MĘŻCZYZN DZIECI W SPRAWACH INTYMNYCH